Три најдолги авионски летови

Минатиот месец беше вратен на листа на летови моментално најдолгиот, директен авионски лет од Сингапур,Малезија до аеродромот во Њуварк, Њујорк , на авиокомпанијата "Singapore airlines. Летот трае 18 часа и 45 мин, за кое...

Најдобар ден за купување авионска карта

Колку пати до сега ви се случило да пребарувате цени за авионски карти и цената на картата да варира од ден за ден, а понекогаш и од час во час?! Според истражување кое го направила...

ПРОЧИТАЈТЕ И

Skopje
few clouds
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
39 %
1.5kmh
20 %
Sat
30 °
Sun
34 °
Mon
35 °
Tue
36 °
Wed
34 °