НАЈНОВИ

Кафе со 24-каратно злато во Абу Даби

Како изгледа задоволството од пиење капучино со 24-каратно злато во хотелот "Emirates Palace" во Абу Даби, раскажува Роберт Смилески, кој штотуку се врати од...

РЕПОРТАЖИ

TIPS & TRICKS

Кафе со 24-каратно злато во Абу Даби

Како изгледа задоволството од пиење капучино со 24-каратно злато во хотелот "Emirates Palace" во Абу Даби, раскажува Роберт Смилески, кој штотуку се врати од...

Во Шангај на југословенска скара во “Yugo Grill”

Во Кина нема да ви недостасува нашата балканска храна - плескавици и ќебапи, ајвар и кајмак, а за тоа е заслужен Владимир Милошевиќ со...

СПОДЕЛИ ДОЖИВУВАЊА

ПРОЧИТАЈТЕ И

Skopje
overcast clouds
7.8 ° C
7.8 °
4.5 °
93 %
0kmh
90 %
Mon
8 °
Tue
6 °
Wed
3 °
Thu
4 °
Fri
6 °